Yageo Group RC0201FR-07280RL
Res Thick Film 0201 280 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet11ページ2年前
Upverter
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+242%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
PanasonicERJ-1GEF2800C
Res Thick Film 0201 280 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GNF2800C
Res Thick Film 0201 280 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Res General Purpose Thick Film 0201 280 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
PanasonicERJ-1GEF2610C
Res Thick Film 0201 261 Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
0201 200PPM 301 Ohms 1% Thick Film Surface Mount Chip Resistor
Res Thick Film 0201 274 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
説明
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 280Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0201 280Ohm 1% Paper T/R
RC FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 280Ohm 0.05W 1/20W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 280ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 280Ohms 1/20W 0201 1%