Yageo Group FMP300FTF73-100K
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 100000ohm, 750V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet16ページ2年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+4.70%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupFMF-25FTF52-100K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 100000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD100K
Stackpole ElectronicsRNF18FTD100K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 100000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 100000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF12FTD100K
Yageo GroupMFR-25FBF52-100K
説明
Ultra Miniature Style Metal Film Resistor 100kOhm 3W 1% Axial Ammo Pack
RES, 100K, 1%, METAL FILM, AXIAL ROHS COMPLIANT: YES
Metal Film Resistors - Through Hole 100K OHM 3W 1%