Yageo Group FMP100JR-52-3K3
3.3 kOhms 5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet16ページ2年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.41%