Yageo Group CC1812KKX7RDBB103
1812 10 nF 2 kV ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Upverter
Technical Drawing14ページ5年前
Future Electronics
IHS
element14 APAC
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2011-01-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-08-31
LTD Date2019-02-22
関連部品
1812 10 nF 1 kV ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Yageo GroupC1812C103KDRACTU
Cap Ceramic 0.01uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R