Yageo Group AF124-JR-07100RL
4 ±5% 100Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsAF124-JR-07100RL30,00010KTape & Reel
TTIAF124-JR-07100RL010KTape & Reel
13h
NewarkAF124-JR-07100RL010KTape & Reel
AvnetAF124-JR-07100RL010K
4d
TTI EuropeAF124-JR-07100RL010KTape & Reel
14h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ2年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-43.92%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2013-09-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
PanasonicEXB-28V101JX
Res Thick Film Array 100 Ohm 5% 200ppm/ C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupTC124-JR-07100RL
YC124 Series 4 Elements 100 Ohms 5 % Case 0402 SMT Chip Resistor Array
Res Thick Film Array 100 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD T/R
Res Thick Film Array 100 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
PanasonicEXB38V101JV
Res Thick Film Array 100 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
PanasonicEXB-V8V101JV
Res Thick Film Array 100 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD Punched Carrier T/R
説明
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 100ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0408
AF SERIES 0408 0.5W 100 Ohm ±5 % ±200 ppm/K SMT Thick Film ANTI SULFUR
Res, 4Resistor, 100R, 5%, 50V, 0804; Resistance:100Ohm; Network Circuit Type:Isolated; No. Of Resistors:4Resistors; Resistor Case/Package:0804 [2010 Metric]; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:50V; Terminal Pitch:0.5Mm Rohs Compliant: Yes |Yageo AF124-JR-07100RL