Yageo Group AF0201FR-07464KL
Anti-Sulfurated Chip Resistor Thick Film 0201 464kOhm 1% Paper T/R
データシート & ドキュメント
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 464000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 464kOhms 1/20W 0201 1% AEC-Q200