XP Power JTF1048D15
Isolated Through Hole DC/DC Converter, 4: 1 Input, ITE, DIP, 4: 1, 10 W, 2 Output, 15 V
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ4年前
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%