XP Power FIHAA10C2F
Filter, Emc, Chassis Mount, Ite, 10A, 250VAC
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-54.92%
サプライチェーン
Introduction Date2018-11-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz
10 Amp 250Vac, EMI Filter, Dual Stage
POWER LINE FILTER, ITE, 2MH, 10A, QC; Current Rating: 10A; Voltage Rating: 115VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Quick Connect; Inductance Min: 2mH; Capacitance: 0.3µF; Leakage Current Max: 300µA; Product Range: FIHA
Power Line Filter, Ite, 2Mh, 10A, Qc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:10A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Product Range:Fiha Series Rohs Compliant: Yes |Xp Power FIHAA10C2F