XP Power FHSAA15A2FR
15 Amp 250Vac, EMI Filter, Single Stage
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+73.21%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
FILTER, EMC, CHASSIS MOUNT, ITE, 15A, 250VAC
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz
POWER LINE FILTER, ITE, 800UH, 15A, QC; Current Rating: 15A; Voltage Rating: 115VAC; Filter Type: EMI, RFI; Filter Terminals: Quick Connect; Inductance Min: 800µH; Capacitance: 0.1µF; Leakage Current Max: 300µA; Product Range: F
Power Line Filter, Ite, 800Uh, 15A, Qc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:15A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Capacitance:0.1Μf Rohs Compliant: Yes |Xp Power FHSAA15A2FR