Xicon CR10-5.0-RC
5 Ohm 10W Wirewound Cement Filled Ceramic Power Resistor
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Jameco22466113301
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ20年前
Jameco
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2007-02-01
説明
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 5ohm, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel