XFMRS XFHCL6-R68M
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, SMD
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ16年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
説明
FIXED IND 680NH 15A 5.5 MOHM SMD