XFMRS XFHCL6-4R7M
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, SMD, 2927
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ16年前
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
説明
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD