Welwyn WSMHP35-30RJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 30ohm, 500V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4040
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
説明
30¦¸ ¡À5% 2.5W,35W ¡À50ppm/¡æ TO-263 10.1mm*15.1mm*4.6mm