Welwyn WSMHP25-39KF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 25W, 39000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4040
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2014-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
1% ¡À100ppm/¡æ 39K¦¸ 25W 10.1mm*8.83mm*4.6mm
39K OHM 25W 1% TO263