Welwyn WSMHP25-200RF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 25W, 200ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4040
データシート & ドキュメント
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2014-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明