Welwyn WSHR3-47RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 306W, 47ohm, 120V, 10% +/-Tol, Chassis Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明