Welwyn WSHR3-100RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 576W, 100ohm, 240V, 10% +/-Tol, Chassis Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明