Welwyn WRM0207HPC-220KFT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 220000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
220K OHM 1% 1W 50PPM