Welwyn WRM0207HPC-15RBT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 15ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
説明
15 OHM .1% 1W 50PPM