Welwyn WP5SZI-100RJT045
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 100ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Wirewound Resistors - Through Hole Wirewound Resistors - Through Hole 5W 10