Welwyn WP5S-4K7JT075
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4700ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ5年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.94%
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Through Hole Wirewound Resistor, WP-S Series, 4.7 kohm, 5 W, - 5%, 150 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
4.7K¦¸ ¡À5% 5W ¡À200ppm/¡æ 16.5mm