Welwyn WP4S-56RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 56 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ9年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.12%