Welwyn WP4S-560RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 560 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ9年前
Farnell
関連部品
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 560ohm, 40.9878V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount