Welwyn WP4S-3R9JA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 3.9 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ9年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-6.49%
説明
RES, 3R9, 5%, 4W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:3.9ohm; Product Range:WP-S Series; Power Rating:4W; Resistance Tolerance:¡À 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:100V; Resistor Element Material:Wirewound; Te