Welwyn WP4S-22RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 22ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ5年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明