Welwyn WP4S-1K2RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, WP-S Series, 1.2 kohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ11年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%