Welwyn WP4S-15RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, WP-S Series, 15 ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ11年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-37.92%
説明
RES, 15R, 5%, 4W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:15ohm; Product Range:WP-S Series; Power Rating:4W; Resistance Tolerance:¡À 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:100V; Resistor Element Material:Wirewound; Tem