Welwyn WP2S-3R9JA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 3.9ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ5年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+45.54%
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 3.9ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX2SJ3R9
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 3.9ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX2SJ3R9
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 3.9ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERX-2SJ3R9A
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 3.9ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERX-2SJ3R9V
説明
Res Wirewound 3.9 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 3.9 Ohm, 2 W, - 5%, 50 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
RES, 3R9, 5%, 2W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance: 3.9ohm; Product Range: WP-S Series; Power Rating: 2W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Wirewound; Tem