Welwyn WINT0805LF111003A
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 100000ohm, 100V, 0.05% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 0805
データシート & ドキュメント
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+12.65%
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
説明
电阻, 100K, 0.05%, 100V, 0805, 薄膜;
100K OHM .05% 15PPM 1/4W
RES, 100K, 0.05%, 100V, 0805, THIN FILM; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistance:100kohm; Product Range:WIN Series; Voltage Rating:100V; Resistor Element Material:Thin Film; Power Rating:250mW; Resistance Tolerance:± RoHS Compliant: Yes