Welwyn WINT0805LF036811B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 6810ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
データシート & ドキュメント
Newark
Farnell
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
説明
Res, Thin Film, 6K81, 0.1%, 0.125W, 0805
6.81K OHM .1% 25PPM