Welwyn WINT0805LF0350R5A
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 50.5ohm, 100V, 0.05% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.04%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
説明
50.5¦¸ ¡À0.05% 250mW ¡À25ppm/¡æ 0805 2.17mm*1.43mm*550¦Ìm
电阻, 50R5, 0.05%, 100V, 0805, 薄膜;
RES, 50R5, 0.05%, 100V, 0805, THIN FILM; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistance:50.5ohm; Product Range:WIN Series; Voltage Rating:100V; Resistor Element Material:Thin Film; Power Rating:250mW; Resistance Tolerance:± RoHS Compliant: Yes