Welwyn WINT0805LF0314R7B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 14.7ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Farnell
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Res, Thin Film, 147, 0.1%, 0.125W, 0805; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistance:14.7Ohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:100V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:125Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes
14.7 OHM .1% 25PPM