Welwyn WINT0603LF0321R5B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 21.5ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Farnell
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
説明
Res, Thin Film, 21R5, 0.1%, 0.1W, 0603; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistance:21.5Ohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:75V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:100Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes