Welwyn WINT0603LF025R05D
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 5.05ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ3年前
Newark
サプライチェーン
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
説明
RES, 5R05, 0.5%, 75V, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistance:5.05ohm; Product Range:WIN Series; Voltage Rating:75V; Resistor Element Material:Thin Film; Power Rating:100mW; Resistance Tolerance:± 0.5%; RoHS Compliant: Yes