Welwyn WHS7-6R8JT07
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 6.8ohm, 6.899V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ6年前
Newark
3か月間の傾向:
-100%