Welwyn WHS3ZI-2R2JT05
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2.2ohm, 2.569V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ6年前
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明