Welwyn WHS3ZI-100RJT05
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 100ohm, 17.321V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ6年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明