Welwyn WHS3-33RJA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33ohm, 9.9499V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+25.28%
関連部品
Stackpole ElectronicsRSMF3JT33R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 33ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP3W33RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP3WS33RJ
Yageo GroupPNP300JR-73-33R
PNP FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 300ppm/C 33Ohm 3W
TE Connectivity / AMP4-1879354-9
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 33ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 30ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
説明
Res Wirewound 33 Ohm 5% 3W ±200ppm/C Cement AXL Ammo
33¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 14.5mm
RES, WIREWOUND, 33R, 5%, 3W, AXIAL; Resistance:33ohm; Product Range:WHS Series; Power Rating:3W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Element Type:Wirewound RoHS Compliant: Yes
RESISTOR, SURGE, 33R, 3W, 350V, 5%; Resistance:33ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:3W; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Resistor Terminals:Axial Leaded; Resistor Mounting:Through Hole; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012)