Welwyn WHS10-47RJA02
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 47ohm, 21.6795V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
説明
Wirewound Resistors - Through Hole 47 Ohm 10W 5% Tol.