Welwyn WHS10-330RJA02
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 330ohm, 57.4456V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
Restocked
Introduction Date2018-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
Wirewound Resistors - Through Hole 330 Ohm 10W 5% Tol.