Welwyn WHPC1206-390RFT5
Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1%, 100PPM, 390 Ohm, Surface Mount, 1206
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-08-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明