Welwyn WH50-50RJI
Through Hole Resistor, Wh Series, 50 Ohm, 50 W, 5%, 1.25 Kv Rohs Compliant: Yes
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ7年前
Datasheet3ページ20年前
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-59.77%
説明
Res Wirewound 50 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Bulk
RESISTOR, WIRE WOUND, 50 OHM, 50W, 5%
WIREWOUND RESISTOR, 50 OHM, 50W, 5%
5% ¡À50ppm/¡æ 50¦¸ 50W 72.5mm*30mm*16mm