Welwyn WH50-3R9JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 3.9ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明