Welwyn WH300-68RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 68 Ohm, 300 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
関連部品
TE Connectivity / AMP4-1623771-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 5W, 68ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 68ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 68ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
説明
Fixed Resistor, Wire Wound, 300W, 68ohm, 2500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount