Welwyn WH300-33RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 33 Ohm, 300 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Mexico
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
関連部品
TE Connectivity2-1623750-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 33ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 10W, 33ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 33ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 5W, 33ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TO-220-2 FIXED RESISTOR PWR220T-20 0.398Lx0.157W 10.10mmx4.00mm 20W 33Ohm ±100ppm/C
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 33ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
説明
Fixed Resistor, Wire Wound, 300W, 33ohm, 2500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
33 OHM 5% 300W
RESISTOR, 300W, 5%, 33R; Resistance: 33ohm; Product Range: WH Series; Power Rating: 300W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Terminals: Threaded Stud; Voltage Rating: 2.5kV; Resistor Element Material: Wirewound; Temperature C