Welwyn WH300-330RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 330 Ohm, 300 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
関連部品
Res Metal Film 330 Ohm 5% 1/2W ±100ppm/°C Conformal Axial Through Hole T/R