Welwyn WH300-220RJI
Res Wirewound 220 Ohm 5% 300W ±100ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bulk
Production
データシート & ドキュメント
Farnell
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
関連部品
RESISTOR;METAL FILM;RES 220 OHMS;PWR-RTG 0.33 W;TOL 5%;AXIAL;TAPE & REEL
Ohmite23J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 220ohm, 135V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite25J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite20J220E
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 220ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 220ohm, 33.1662V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±30ppm/C 220Ohm 1W
説明
Fixed Resistor, Wire Wound, 300W, 220ohm, 2500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, WIREWOUND, 220R, 5%, SCREW; Resistance:220ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:300W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:2.5kV; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C RoHS Compliant: Yes