Welwyn WH25T-1R8JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 1.8ohm, 500V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
説明
Res Wirewound 1R8 Ohm 5%