Welwyn WH25-560RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 560ohm, 500V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
Farnell
element14 APAC
element14
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
TE ConnectivityER74560RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 560ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 9W, 560ohm, 550V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 560ohm, 250V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityTHS25560RJ
Res Wirewound 560 Ohm 5% 25W ±30ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
TE ConnectivityHSA25560RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 560ohm, 500V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
VISHAY AC05000005600JAC00 Through Hole Resistor, 560 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
説明
RESISTOR, WIRE WOUND, 560 OHM, 25W, 5%
RESISTOR, WIRE WOUND, 1.5KOHM, 25W, 5%