Welwyn WH25-1R5JI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 1.5 Ohm, 25 W, 5%, 50Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
Farnell
element14 APAC
element14
在庫履歴
3か月間の傾向:
-49.85%
サプライチェーン
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2009-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
TE ConnectivityHSA251R5J
Through Hole Resistor, HSA25 Series, 1.5 ohm, 25 W, 5%, 550 V
Fixed Resistor, Wire Wound, 12.5W, 1.5ohm, 4.3301V, 1% +/-Tol, Chassis Mount
RESISTOR, WIREWOUND, RES 1.5 OHMS, PWR-RTG 25 W, TOL 1%,LUG, ALUM HOUSED, MILITARY
Resistor Wirewound 1.5 Ohm 1% 10W 50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Card Pack
説明
ALUMINIUM HOUSED WIREWOUND RESISTOR Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 1.5ohm, 500V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount
Wirewound Resistors - Chassis Mount 1.5ohms 5%
5% ¡À75ppm/¡æ 1.5¦¸ 25W 51mm*28mm*15mm
RESISTOR, WIRE WOUND, 1.5KOHM, 15W, 5%; Product Range: WELWYN - WH Series; Resistance: 1.5kohm; Power Rating: 15W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Element Type: Wirewound; Temperature Coefficient: ± 50pp